کاشت مو به روش hrt

کاشت مو 

کاشت مو فرآیندی است که در آن موهای پشت سر و نواحی کناره گوش فرد طی عمل جراحی برداشته شده و سپس در ناحیه ای از سر که دچار ریزش مو شده، پیوند زده می شود. علت اینکه از موهای پشت سر و نواحی کناره گوش استفاده می کنند این است که این موها اکثرا ریزش نداشته و ثابت می باشد. موهای برداشته شده را در جلوی سر و نواحی که خالی از مو می باشد، کاشته می شود.

در دوران قدیم بسیاری از افرادی که دچار ریزش مو می شدند، از این مسئله براحتی چشم پوشی می کردند و مجبور بودند که شرایط جدید را تحمل کنند و یا در بهترین حالت با استفاده از کلاه گیس، مشکل را پنهان کنند. اما خوشبختانه امروزه به لطف تکنولوژی ها و روش های مدرن کاشت مو و ترمیم مو دیگر هیچ نیازی به استفاده از کلاه گیس نیست و هر فردی که دچار مشکلاتی از قبیل ریزش موی سر شده، براحتی می تواند موها از دست رفته و یا نواحی از سر که خالی و یا کم پشت شده را بار دیگر پر از مو کرده و زیبایی و حس اعتماد به نفس خود را افزایش دهد. 

انواع روش های کاشت مو:

کاشت مو از ابتدا تا کنون با روش ها و تکنیک های مختلفی معرفی شده است. معروف ترین و پرکاربردترین روش های کاشت مو که تا کنون در کلینیک های کاشت مو مورد استفاده قرار گرفته اند، عبارتنداز: کاشت مو به روشfut ، کاشت مو به روشfit ، کاشت مو به روش sut ، کاشت مو به روش bht و کاشت مو به روش hrt می باشد.

اکثر افراد روشhrt  را یک روش کاشت مو می دانند ولی در واقع این طور نیست روشhrt  در اصل یک روش ترمیم مو می باشد که در این بخش آن را شرح می دهیم:

ترمیم مو به روشhrt 

ترمیم مو به روش ،hrt یکی از روش های استاندارد ترمیم مو می باشد که تا به امروز معرفی شده است. در این روش دیگر نیازی به استفاده از بانک موی فرد نیست و از این رو بهترین روش برای افرادی است که بانک موی مناسبی ندارند و یا دارای بیماری خاصی می باشند. موهای بدست آمده از این روش 100% طبیعی بوده و اغلب در یک جلسه انجام می شود.

یکی از بهترین مزایایی که این روش نسبت به روش های دیگر ترمیم مو دارد، خط رویش و خط فرق بسیار طبیعی آن بوده که از این لحاظ کاملا منحصر به فرد می باشد.کلینیک حکیمان با سالها تجربه در زمینه های کاشت مو و ترمیم مو، در خدمت شماست. روش ترمیم مو hrt یکی از بهترین و موثرترین روش های درمان ریزش مو است که تا بحال کشف و توسط پزشکان و کلینیک های کاشت مو مورد استفاده قرار گرفته. در این روش کوچکترین آسیبی به پیاز مو (ریشه فولیکول های مو) وارد نمی شود و پس از عمل، هنگام شستشوی سر آب به سطح پوست نفوذ کرده و می توانید مانند قبل سرتان را براحتی بشویید. در سالهای اخیر بسیاری از مراجعین ما - به خصوص خانمها - که از این روش جهت درمان ریزش مو و کم پشت شدن شدید موهای سرشان استفاده کردیم، رضایت بسیار بالایی داشته اند و آمار افرادی که از این روش ترمیم مو، بار دیگر در ناحیه سر موهای زیبا و بدون طاسی دارند، نشان دهنده بازدهی نسبتا بالا و مناسب این روش است.

یکی از مزایای روش hrt این است که هم برای کسانی که دچار طاسی شده اند و هم برای کسانی که به شدت موهای سرشان کم پشت شده، قابل استفاده است. همچنین برای کسانی که به دلایلی نمی توانند از کاشت مو استفاده کنند، این تکنیک ترمیم مو می تواند مفید باشد و موجب پرپشت تر شدن موهای سرشان شود.  

در ترمیم مو به روش hrt شما می توانید از سشوار، ژل، تافت و ... استفاده کنید و همچنین می توانید به فعالیت های ورزشی همانند گذشته انجام دهید. 


در پایان، اگر بخواهیم مزایای روش hrt را در چند سطر توضیح دهیم: 

- نقاهت کوتاه مدت و عدم نیاز به استراحت طولانی

- نتایج ماندگار و زیبا

- قابل استفاده برای خانمها و آقایان

- رضایت بالای مراجه کنندگان 

- نداشتن هزینه بالا

- طبیعی بودن و ماندگاری نتایج عمل 

- امکان انجام امور ورزشی و کلیه فعالیت های روزمره به فاصله مدت کمی بعد از پایان عمل

- امکان انجام بر روی کسانی که هنوز از نظر سن، برای کاشت مو مناسب نیستند

- امکان انجام عمل بر روی کسانی که دچار بیماری آلوپسیا (ریزش موی سکه ای) هستند


کاشت مو به روش SUT